O mne

O mne

Som Andrea Laca, známa tiež ako Prskavka – v reále mi tak ale takmer nikto nepovie. Mám rada kávu a svoj počítač. A kvalitnú vlnu. A tiež okrúhle ihlice a drevené háčiky.
Mám skvelého muža, ktorý nosí balíčky odo mňa k vám na poštu a tiež 2 deti, ktoré mi pomáhajú a niekedy “pomáhajú”

Materiály

Moje výrobky sú tvorené s láskou, avšak bez kvalitného materiálu by neboli to pravé orechové. Pre našich najmenších, ale aj pre dospelákov používam najradšej 100% merino, 100% bavlnu alebo kvalitné zmesovky vlny s akrylom.

Dodacia lehota

Popri Klbkošope, Klbkovinách a deťoch si chcem čas pri háčiku, ihliciach i šijacom stroji užiť a voľne tvoriť to, čo mi slina práve prinesie a vtedy, kedy mám chuť, nie preto, že musím. Preto na objednávku urobím rada vecičky iba v tom prípade, že budete súhlasiť s dlhšou dodacou lehotou (mesiac-dva). Inak si môžete vybrať z vecí, ktoré sú skladom.

Vrátenie tovaru

Ak vecička nesplní vaše očakávania, môžete mi ju do 7 dní vrátiť v stave, v akom ste ju dostali. Vrátim vám cenu bez poštovného späť.

Ceny

Mojim výrobkom venujem mnoho času, mnohé sú vytvorené podľa mojej predstavivosti a vzormi, ktoré mi učarujú. Ich kombinácie sú moje nápady. Niektoré výrobky sú urobené podľa návodu, ktorý sa mi páči, v takom prípade autorku uvádzam (návod, ak je platený, je riadne kúpený). Výrobky sú zhotovované s veľkou starostlivosťou, nitky pozorne zapošívam tak, aby sa nevyvliekli. Kvalitný materiál + môj čas sa pretavia do ceny, ktorá je na stránke uvedená. Ak chcete pásovú výrobu, skočte do H&M alebo C&A ; )

Tvorba webstránok

Páči sa vám môj blog, či môj e-shop alebo portál pre tvorilky? Pre kamarátky, známe a ich známe niečo podobné rada vytvorím. Napíšte mi na mail, dohodneme sa. Referencie:www.zenskekruhy.sk, www.handmadealandizi.sk, www.pohodoverodicovstvo.sk, www.svadobnemanzety.sk